- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı’nın Rakibi Çeşme Basketbol
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı’nın TKBL beşinci haftadaki rakibi Çeşme Basketbol olacak. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma, 6 Kasım Cumartesi günü saat 14:30’da başlayacak.
Bu yıl Türkiye Basketbol Federasyonu’nun davetlisi olarak TKBL’de mücadelesini sürdüren Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, beşinci maçına çıkacak. Rakibi Çeşme Basketbol’u kendi evinde ağırlayacak olan Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, galibiyet parolasıyla sahada tüm gücünü ortaya koyacak.
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda saat 14:30’da başlayacak karşılaşmada TBF’nin aldığı karar doğrultusunda yüzde yüz kapasiteyle seyirci alınabilecek. Salona girişlerde aşı kartı ve HES Kodu kontrolü yapılacak.
Cumartesi günü oynanacak karşılaşmaya galibiyet hedefiyle çıkacaklarını söyleyen Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Deniz Olgun, “Bir maç aranın ardından bu hafta yine kendi sahamızda oynayacağız. Mücadele etmekten vazgeçmeyen, güçlü ve hırslı bir takımız. Her maçta olduğu gibi cumartesi günü oynayacağımız karşılaşmaya da galibiyet hedefiyle çıkacağız. Tüm basketbol severlerimizi takımımıza destek olmak üzere maçımızı izlemeye davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.