- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Muhtarlık Binalarını Yeniliyor
Turgutlu Belediyesi, mahalle sakinlerine daha modern ve daha sağlıklı bir ortamda hizmet verilmesini sağlamak amacıyla iki mahallede muhtarlık binasında yenileme çalışması başlattı.
Turgutlulu vatandaşların en iyi hizmeti alabilmeleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelindeki muhtarlık binalarını yeniliyor. Bu çalışmalar kapsamında ekipler, Yiğitler ve Albayrak Mahallelerinde muhtarlık binaları yenileme çalışmalarını yürütüyor. Yeni hizmet alanları kısa sürede tamamlanarak muhtarların ve vatandaşların kullanımına sunulacak.
Kent genelinde çalışmalar sürüyor
Turgutlu genelinde cadde ve sokaklarda tamirat ve bakım çalışmaları da yürütülüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Musalaryeniköy Camisi’nde parke döşeme çalışmaları tamamlandı. Nar, Gündoğdu, Setüstü, Karaca, Kurtuluş, Tek, Develi, Dibek, Uygun ve Meşale Sokakta parke tamirat çalışmaları gerçekleştirildi. Ekipler ayrıca Temrek Mahallesindeki arazi yollarının dolgu çalışmasına gün boyu devam etti.
Çocuk Kültür Sanat Merkezi’nde son hazırlıklar
Turgutlu Belediyesinin Mustafa Kemal Mahallesinde hayata geçirdiği Taziye Evi ve Çocuk Kültür Sanat Merkezi Projesinin son dokunuşları yapılıyor. Bu çalışmalar kapsamında Çocuk Kültür Sanat Merkezi bölümünde kauçuk döşeme çalışmaları gerçekleştirildi.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “ Ekiplerimiz program çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyor. Kentimizi daha yaşanabilir ve daha modern bir hale getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Özveriyle çalışan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim” dedi.