- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Namağlup Liderden Puanı Kopardı
Turgutlu Belediyesi Erkek Voleybol Takımı sahasında namağlup lider olan Karacabey Belediyesini ağırladı. Kıran kırana geçen müsabakada Karacabey Belediyesi sahadan 3-2 galip ayrıldı. Turgutlu Belediyesi Karacabey’den puan alan ilk takım oldu.
Turgutlu Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda Turgutlu Belediyesi lider Karacabey Belediyesini ağırladı. Müsabakayı CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu ve daire müdürleri tribünden takip etti.
Başa baş geçen mücadele 5. sete uzadı. Tecrübeli oyunculara sahip Karacabey Belediyesi son seti 14-16 alarak maçı 3-2 kazandı. Turgutlu Belediyesi namağlup lider olan Karacabey’den puan alan ilk takım oldu.
Maç sonrası oyuncularını tebrik eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “Bu takımı biz geçtiğimiz yıl kurduk ve ilk kez 2.ligde mücadele ediyoruz. Takımımızdaki en büyük oyuncu 19 yaşında. Karacabey karşısında muhteşem bir mücadele örneği gösterdiler. Maçı kazanmaya da çok yaklaştık ama tecrübe farkı ortaya çıktı. Oyuncularımızı ve teknik ekibi kutluyorum. İlerleyen yıllarda oyuncularımız böyle maçlarla tecrübe kazandığında bu takım çok daha iyi yerlere gelecek.”dedi.
Set sonuçları: 25-21, 23-25, 24-26, 25-22, 14-16.