#

Turgutlu Belediyesi Personeline “Taşınır Kayıt Eğitimi” Verildi

Turgutlu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünce belediye personeline yönelik “Taşınır Kayıt Eğitimi” düzenlendi. Turgutlu Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapılan eğitim, Emekli Sayıştay Daire Başkanı Necip Turguter tarafından verildi.

Turgutlu Belediyesi personele yönelik kurum içi eğitimlerine bir yenisini daha ekledi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği “Taşınır Kayıt Eğitimi” Emekli Sayıştay Daire Başkanı Necip Turguter tarafından verildi. Eğitime daire müdürleri, taşınır kayıt kontrol yetkilileri, taşınır kayıt görevlileri ile büro personeli katıldı.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet üretebilmemin temel unsurlarından birinin kurum içi eğitim olduğuna inanıyoruz. Bunun için düzenli aralıklarla mesai arkadaşlarımıza yönelik kurum içi eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Taşınır Kayıt Eğitimini veren Emekli Sayıştay Daire Başkanı Sayın Necip Turguter’e katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.