Turgutlu Belediyesi Potada Lig İkincisi Zonguldak’a Konuk Olacak

Trippters.com Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin (TKBL) 9. haftasında şampiyonluk hedefiyle yola çıkan ve ligde 2.sırada bulunan Zonguldak deplasmanında mücadele edecek. Maç, 14 Kasım Salı günü saat 18.30’da Site Spor Salonu’nda oynanacak.

TKBL 2023-2024 sezonunda oynadığı son 6 maçın tamamını kazanarak ligde üçüncü sıraya adını yazdıran Trippters.com Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Zonguldak Spor Basket 67 Takımı’nın evine konuk olacak. Dokuzuncu haftada karşı karşıya gelecek Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı ile ligin en yüksek bütçeli takımlarından birisi olan Zonguldak Spor Basket 67 arasında kıyasıya mücadele yaşanacak. Manisa temsilcileri 6 galibiyet ile 3’üncü, şampiyonluk adayı olan Zonguldak Spor Basket 67 ise 7 galibiyetle 2’nci sırada yer alıyor.

Trippters.com Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı – Zonguldak Spor Basket 67 karşılaşması 14 Kasım Salı günü saat 18.30’da Site Spor Salonu’nda oynanacak. Maç aynı zamanda Türkiye Basketbol Federasyonu’nun (TBF) Youtube hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Kadın basketbol takımımız bu hafta zorlu bir maça çıkacak. İddialı, güzel bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. Salı günü oynanacak bu karşılaşmayı heyecanla bekliyor, oyuncularımıza ve teknik ekibimize gönülden başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.