- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Sanayi Çarşısı Projesinde Dükkanlar Satışa Çıkıyor
Turgutlu Belediyesinin kentin katma değerini yükselteceği önemli projelerinden biri olan Sanayi Çarşısı projesinde dükkanlar satışa çıkıyor.
Mülkiyeti Turgutlu Belediyesine ait olan eski soğuk hava deposunun yerine yapılacak olan Sanayi Çarşısı projesinde dükkanlar satışa çıkmaya hazırlanıyor. Toplam 17 bin 800 m2 inşaat alanının bulunduğu proje toplam 22 adet prefabrik iş yerinden oluşacak. Eski Manisa Yolu cephesine bakan, 595 m2 ile 680 m2 arasında inşa edilecek iş yerleri batar katlı olacak şekilde tasarlandı. Hal cephesine bakan iş yerleri ise 755 m2 ile 1058 m2 büyüklüğü arasında olacak. Söz konusu bu iş yerlerinde ayrıca hem batar kat hem de bodrum kat yer alacak.
Teknolojinin tüm imkanlarından en etkin şekilde yararlanılacağı Sanayi Çarşısı projesi içerisindeki 22 adet iş yerinin her bir yerinde 10 ton kapasiteli vinç çalışması için altyapı bırakılacak. Bununla birlikte bodrum katlı iş yerlerinde bodrum kata kolaylıkla yük indirilebilmesi için yük asansör yerleri de eklenecek. Aynı zamanda tüm iş yerlerinin girişinde endüstriyel kapılar ve yangın kaçış kapıları da eklenmiş olacak.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Turgutlu’muzun katma değerini ve prestijini yükseltecek önemli bir projemizi daha hayata geçiriyoruz. Tüm detaylarını titizlikle düşündüğümüz Sanayi Çarşısı projemizde iş yerleri çok yakında satışa çıkacak. Başkanımız Çetin Akın’ın önderliğinde kentimizi yatırımla güçlendirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.