- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Tamirat ve Tadilat Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri üç mahallede daha parke tamiratı çalışmalarını gerçekleştirdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ise Musacalı Mahallesinde çalışmalar yürütülüyor.
Ergenekon Mahallesi Hamidiye Sokak, Ömer Seyfettin Sokak ile Subaşı Mahallesi Çavdar Sokakta parke tamiratlarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yukarıbozkır Mahallesinde parke ve kaldırım taşı tamiratlarına devam ediyor. Ekipler ayrıca Mustafa Kemal Mahallesi Kervanyolu üzerinde internet altyapısı çalışmaları nedeniyle kazılan alanda parke tamiratlarını sürdürüyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ise Musacalı Mahallesinde yer alan çocuk oyun grubunda kauçuk döşeme çalışmalarını gerçekleştirdi. Musacalı Mahallesinde yer alan köy kahvesinin boyama çalışmaları da ekiplerce yürütülüyor.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ise yapılan çalışmalarla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:
“Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz üç mahallemizde altyapı çalışmaları sırasında bozulan parke taşlarının tamiratlarını tamamladılar. İki mahallemizde ise parke tamiratlarımız ekiplerimiz tarafından yürütülüyor. Musacalı Mahallemizde bulunan çocuk oyun grubumuzda ise kauçuk döşeme çalışmasını tamamlayarak çocuklarımızın ciddi şekilde yaralanmalarının önüne geçmiş olduk. Bununla birlikte mahalle sakinlerimizin yoğunlukla kullandıkları köy kahvesinin boyama çalışmalarına ekiplerimiz tarafından devam ediliyor. Merkez ve kırsal mahallelerimizdeki ihtiyaçları tespit ederek eksiklerin tamamlanması konusunda gerekli tüm çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor, Turgutlu’muzudaha güzel bir kent haline getirmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.”