#

Turgutlu Belediyesi Tiyatrosu Seyirciler İle Tekrar Buluşuyor

Turgutlu Belediyesi Tiyatro Ekibi “Kırmızı Kurdele” isimli tiyatro oyunuyla 13 Ekim Çarşamba günü tekrar tiyatro severlerle buluşacak.

Pandemi nedeniyle sanat severlerden uzak kalan Turgutlu Belediyesi Tiyatro Ekibi, yeni sezonun ilk prömiyerini “Kırmızı Kurdele” oyunu ile geçtiğimizÇarşamba günü Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda seyircilerin yoğun katılımları ile gerçekleştirmişti.

İlk Gösterimi Kaçıranlar İçin İkinci ve Üçüncü Gösterim

Yönetmenliğini Alpay Erdoğmuş’un üstlendiği, Efsun Cilasun’un kaleme aldığı “Kırmızı Kurdele” tiyatro oyununda kadının toplumdaki yeri konusu işlenecek.

İkinci gösterimi 13 Ekim Çarşamba günü, üçüncü gösterimi 20 Ekim Çarşamba günü izleyiciyle buluşacak olan “Kırmızı Kurdele” tiyatro oyunu, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda saat 20.00’da sahne alacak.

Ücretsiz olan “Kırmızı Kurdele” tiyatro oyununa girişler ise HES Kodu ile yapılacak.

Turgutlu halkını, oyunu izlemeye davet eden Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “ Pandemi nedeniyle uzun bir ara verilen tiyatrolarımız yeniden başladı. Geçtiğimiz hafta Belediyemiz Tiyatro Ekibinin sahne hasreti son buldu. Halkımız tarafından yoğun katılım sağlanan ilk gösterim, oyunun konusu ile izleyicileri oldukça düşündürdü. Bu anlamlı oyunumuz 13 ve 20 Ekim tarihlerinde tekrar sahnelenecek. Tüm Tiyatro severlerimizi “Kırmızı Kurdele” oyunumuzu izlemeye davet ediyorum” dedi.