#

Turgutlu Belediyesi Torbalar Gözaltı Show Ekibi Dünya Tiyatro Günü'nde Sahnede

Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Atatürk Kültür Merkezi Torbalar Gözaltı Show Ekibi, Dünya Tiyatro Günü'ne özel oyununu sahneleyecek.

Sahneledikleri her oyunla tiyatro severlerin beğenisini toplayan Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Atatürk Kültür Merkezi Torbalar Gözaltı Show Ekibi, bir kez daha izleyiciye perdelerini açacak. Dünya Tiyatro Günü'ne özel sahnelenecek oyunda, ekibin kendi yazdıkları oyunlar izleyiciyle buluşacak. Torbalar Gözaltı Show Ekibinin yeni oyunu 27 Mart Pazar günü saat 20:00'da TUTSO Konferans Salonu'nda sahnelenecek.

"Girişler: Bir kitap bir bilet"

Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Atatürk Kültür Merkezi Torbalar Gözaltı Show Ekibinin hazırlayıp sahnelediği oyunda aynı zamanda sosyal sorumluluk projesine de imza atılacak. Oyuna girişler bir kitap bir bilet şeklinde olacak. Toplanan kitaplar ise kütüphanesi olmayan okullara gönderilecek.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, "Ekibimiz güzel bir oyunla daha bizlerle buluşacak. Dünya Tiyatro Günü'ne özel hazırlanan oyunda genç ve başarılı ekibimiz kendi yazdıkları oyunları sahneleyecek. Ekibimiz aynı zamanda önemli bir sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirecekler. Kütüphanesi olmayan okullara gönderilmek üzere oyuna girişte kitap toplanacak. Tüm hemşehrilerimizi oyunu izlemeye ve sosyal sorumluluk projemize destek olmaya davet ediyorum" dedi.