Turgutlu Belediyesinde Banka Promosyonu Sevinci

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Yapı Kredi Bankası yetkilileri ile protokol imzaladı. Buna göre Turgutlu Belediyesi Personel A.Ş.’ye bağlı çalışan 733 personel üç yıl boyunca maaşlarını Yapı Kredi Bankası’ndan alacak. Başkan Çetin Akın, “Emekçinin her zaman yanındayız” dedi.

Başkan Çetin Akın’ın makamında gerçekleşen imza törenine Yapı Kredi Bankası yetkilileri ve Belediye-İş Sendikası Baş Temsilcisi Salih Çıvgın katıldı. Protokole göre Personel A.Ş.’ye bağlı 733 personel, Temmuz ayından itibaren önümüzdeki üç yıl boyunca maaşlarını en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası’ndan alacak. Turgutlu Belediyesi personeli ayrıca 31 bin 500 TL promosyon ücreti de alacak.

Sağlıklı günlerde harcamalarını temenni ederim”

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Emekçinin her zaman yanındayız... Yapı Kredi Bankası yetkilileri ile Belediyemiz Personel A.Ş bünyesinde çalışan mesai arkadaşlarımızın maaşlarını 3 yıl süreyle en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası'ndan almalarıyla ilgili protokolümüzü imzaladık. Emeğiyle, alın teriyle bu parayı sonuna kadar hak eden tüm mesai arkadaşlarıma hayırlı olmasını diler, ödenecek olan 31 bin 500 TL promosyon ücretlerini sağlıklı günlerde harcamalarını temenni ederim” dedi.