Turgutlu Belediyesinde Bayramlaşma Geleneği Kurban Bayramı’nda da Sürdü

Turgutlu Belediyesi bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da sürdürdü. Personelin bayramını kutlayan Başkan Çetin Akın, “Turgutlu'muz için gecesini gündüzüne katarak çalışan değerli mesai arkadaşlarımızla bayramlaştık” dedi.

Turgutlu Belediyesi bünyesinde devam eden bayramlaşma geleneği Kurban Bayramı’nda da sürdü. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Evren Erbaş, Mithat Erden, Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu, Personel AŞ. Genel Müdürü Orhan Eratıcı ile birlikte Kurban Bayramı öncesindeki son mesai gününde belediye personeliyle bir araya gelerek mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Minik öğrencilerden Başkan Akın’a bayram ziyareti

Turgutlu Belediyesinin okul öncesi eğitimi ücretsiz vererek Türkiye’de bir ilke imza attığı Çocuk Kültür Sanat Merkezi öğrencileri, Başkan Çetin Akın’ı ziyaret ederek Kurban Bayramı’nı kutladı. Başkan Çetin Akın öğrencilere bayram geleneği olan bayram harçlığı verdi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Mübarek Kurban Bayramı öncesinde Turgutlu'muz için gecesini gündüzüne katarak çalışan değerli mesai arkadaşlarımızla ve Çocuk Kültür Merkezi’mizde eğitim alan minik öğrencilerimizle bayramlaştık. Tüm arkadaşlarımın Kurban Bayramı'nı gönülden kutluyor; aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum” dedi.