Turgutlu Belediyesinde Bayramlaşma Töreni

Turgutlu Belediyesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi. Belediye çalışanlarının bayramını kutlayan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, tüm personele sevdikleriyle mutlu bir bayram geçirmelerini diledi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Evren Erbaş, Mithat Erden ve Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu Ramazan Bayramı öncesinde belediye personeliyle bir araya geldi. Bayramlaşma töreninde daire müdürleri ve personelin bayramını tebrik eden Başkan Çetin Akın, sağlıklı, mutlu bir bayram geçirmeleri temennisini paylaştı.

Turgutlu Belediyesi personelinin Ramazan Bayramı’nı kutlayan Çetin Akın, ”Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde Turgutlu’muz için gece gündüz çalışarak hizmet eden kıymetli çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelerek bayramlarını tebrik ettik. Turgutlu’muza özveriyle hizmet eden değerli mesai arkadaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar diliyorum” dedi.

Başkan Çetin Akın, koltuğunu çocuk başkana devretti

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde koltuğunu Gazi Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Ahmet Efe Karataş’a emanet etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Gazi Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Ahmet Efe Karataş, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın konuğu oldu. Ahmet Efe Karataş, başkanlık koltuğuna oturmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadı. Başkan Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Evren Erbaş ile birlikte temsili başkana Nutuk hediye ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Gençler ve çocukların kendileri için çok değerli olduğunu ifade eden Başkan Çetin Akın,”23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda en güzel geleneğimiz olan makam koltuğu devrini gerçekleştirdik. Değerli öğrencimiz Ahmet Efe Karataş’ı başkanlığımızda ağırladık. Bütün çocuklarımız bizler için çok kıymetli. Çocuklarımızın Cumhuriyet’i ve bu vatanı korumak gibi bir görevi var. İnşallah bu görevi layıkıyla yerine getirirler. Bu güzel günün vesilesiyle tüm çocuklarımızın bayramını kutluyorum” dedi.