- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesinden 1000 Haneye Yakacak Yardımı
Turgutlu Belediyesi, ihtiyaç sahiplerine ihtiyaç elini uzatmaya devam ediyor. Turgutlu’nun farklı noktalarında yapılan budama sonucu elde edilen odunlar, ihtiyaç sahibi vatandaşların kış aylarında ısınmalarına olanak sağlıyor.
Turgutlu Belediyesi kış aylarında yakacak bulamayan ihtiyaç sahibi vatandaşların bu sorununa çözüm getiriyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde yapılan budama çalışmaları sonucu elde edilen odunlar, belediye şantiyesinde yakacak haline getiriliyor. Toplanan odunlar ihtiyaç sahiplerine ekipler tarafından dağıtılıyor. Söz konusu bu çalışmayla son üç aylık dönemde 1000 hanenin yakacak ihtiyacı karşılanmış oldu.
Hiçbir vatandaşın soğukla mücadele etmemesi için söz konusu bu yardımların yapıldığını ifade eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Turgutlu Belediyesi olarak tüm vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini gerçekleştirme noktasında hizmetlerimize kesintisiz devam ediyoruz. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizin budama çalışmaları sonucu elde etikleri odunları ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Hiçbir vatandaşımızın açlık ve soğukla mücadele etmemeleri için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.