#Turgutlu Belediyesinden 2023 Yılının İlk Konferansı 14 Ocak Cumartesi Günü

Turgutlu Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Turgutlu Şubesi tarafından Prof. Dr. Tolga Yarman’ın konuşmacı olarak katılacağı “Enerji Savaşları Göbeğindeki Türkiye’ye 2023 Seçimlerine Dönük Uyarılar” söyleşi ve konferansı gerçekleştirilecek. Söz konusu program, 14 Ocak Cumartesi günü saat 20:00’da Eski Belediye Binasında yapılacak.

Turgutlu Belediyesi, Atatürkçü Düşünce Derneği Turgutlu Şubesi iş birliğiyle söyleşi ve konferans programına imza atacak. “Enerji Savaşları Göbeğindeki Türkiye’ye 2023 Seçimlerine Dönük Uyarılar” isimli programda Prof. Dr. Tolga Yarman, Türkiye’nin bulunduğu durumu ve yapılması gerekenler konusunda önemli bilgiler aktaracak.

“Enerji Savaşları Göbeğindeki Türkiye’ye 2023 Seçimlerine Dönük Uyarılar” programı, 14 Ocak Cumartesi günü saat 20:00’da Eski Belediye Binasında gerçekleşecek.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Enerji, güvenlik, savunma ve daha pek çok alanda önemli çalışmaları bulunan, uluslararası akademik programlarda Türkiye’yi temsil eden, yayınladığı kitaplarla bilim dünyasında yankı uyandıran Prof. Dr. Tolga Yarman’ı, Atatürkçü Düşünce Derneği Turgutlu Şubesi ile birlikte düzenleyeceğimiz program kapsamında Turgutlu’muzda misafir edeceğiz. 2023 seçimlerine az bir süre kala ülkemizin geleceği için yapılması gerekenlerin konuşulacağı söyleşi ve konferans programımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Atatürkçü Düşünce Derneği Turgutlu Şubesi Başkanı Mehmet Halıcıoğlu, “ADD Turgutlu Şubesi olarak Turgutlu Belediyesi ile birlikte bir söyleşi ve konferans programı gerçekleştireceğiz. Siyaset ve bilim dünyasının saygın isimlerinden biri olan Prof. Dr. Tolga Yarman’nın önemli konuları aktaracağı bu programa tüm Turgutlu halkının katılımını bekliyoruz. Her zaman yanımızda olan ve destekleriyle gücümüze güç katan Belediye Başkanımız Çetin Akın’a ve belediyede görevli çalışan arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.