- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesinden Albayrak Mahallesine Yeni Çocuk Oyun Grubu
Turgutlu Belediyesi Albayrak Mahallesine yeni bir çocuk oyun grubu kazandırıyor. Bununla birlikte kent genelindeki parke taşı tamirat çalışmaları da aralıksız devam ediyor.
Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Albayrak Mahallesinde çocuk oyun grubunun yapım çalışmalarına başlandı. Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu’nun yanındaki yeşil alanda zemin çalışmalarıyla başlayan çocuk oyun grubunun yapımının kısa süre içerisinde tamamlanması planlanıyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise tamirat çalışmalarına devam ediyor. Irlamaz Mahallesi ile Ergenekon Mahallesi Yakamoz Sokakta bozulan yollarda tamiratlar ekiplerce gerçekleştiriliyor. Selvilitepe Mahallesi Irlamaz Yolunda ise yapılan parke tamiratları ekipler tarafından tamamlandı.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Albayrak Mahallemizde yaşayan çocuklarımızın yüzünü güldürecek bir çalışmayı hayata geçiriyoruz. Ender Sokaktaki yeşil alanda yapımına başladığımız çocuk oyun grubu ile çocuklarımızın yaşıtlarıyla güvenli ve konforlu vakit geçirmelerini arzu ediyoruz. Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak Albayrak Mahallemizde çocuk oyun grubunu kazandıracağız. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ise merkez ve kırsal mahallelerimizde altyapı çalışmaları ve yoğun kullanımdan kaynaklı bozulan yollarda parke tamiratlarını gerçekleştirmeyi sürdürüyor” dedi.