#

Turgutlu Belediyesinden Amatör Futbol Takımlarına Destek

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, kentte faaliyetlerini sürdüren amatör futbol takımlarının temsilcileriyle bir araya geldi. Görüşmede amatör futbol takımlarına sağlanacak desteklerin detayları konuşuldu. Başkan Çetin Akın, “Dün olduğu gibi bugün ve yarın da sporu ve sporcularımızı desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Turgutlu’da amatör liglerde mücadele eden takımların temsilcileri Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Amatör futbol takımlarının temsilcileri ve Başkan Çetin Akın, Turgutlu Belediyesi tarafından amatör futbol takımlarına 2023 yılı içerisinde sağlanacak nakdi ve malzeme desteğinin detayları hakkında görüşmelerini gerçekleştirdi. Görüşmeye Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sorumlusu Metin Akgül de katıldı.

“Sporu ve sporcularımızı desteklemeye devam edeceğiz”

Spor ve sporculara her zaman destek olunacağını ifade eden Başkan Çetin Akın, “Turgutlu'muzda faaliyetlerini sürdüren amatör futbol kulüplerimizin temsilcilerini belediyemizde misafir ettik. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da sporu ve sporcularımızı desteklemeye devam edeceğiz. Spor yapan, hareket eden bir Turgutlu inşa etmek için mesaimize devam ediyoruz. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim” dedi.