- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesinden Çiftçilerin Yüzünü Güldüren Çalışma
Turgutlu Belediyesi, çiftçilerin ve üreticilerin yüzünü güldürecek bir çalışmayı daha hayata geçiriyor. Urganlı Mahallesine ve Bostanlık Karakolu Mevkisine su dolum istasyonu kurulum çalışmaları yürütülüyor.
Vatandaşların ihtiyaç, talep ve isteklerini hayata geçiren Turgutlu Belediyesi, çiftçilerin ve üreticilerin sorununu ortadan kaldıracak bir çalışmaya daha imza atıyor. Bu kapsamda Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Urganlı Mahallesine ve Bostanlık Karakolu Mevkisinde su dolum istasyonu kuruluyor. Çiftçilerin yoğun olduğu bölgelerde yapımına başlanan su dolum istasyonlarıyla üreticiler, ilaç makinelerine su dolum işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Bu çalışma ile Turgutlu Belediyesi, çiftçilerin ve üreticilerin günlük hayatlarında kolaylık sağlamayı amaçlıyor.
Futbol sahalarına bir yenisi daha eklendi
Turgutlu Belediyesi kent genelindeki futbol sahaları yapım çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. İstasyonaltı Mahallesi sakinlerinin nefes alıp, spor yapabileceği bir futbol sahası ve çok amaçlı olarak kullanabilecekleri bir alan kazandırılıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmalarda çim zeminli futbol sahası ile birlikte soyunma odası, kafeterya ve diğer bölümlerin yer aldığı bir alan inşa ediliyor.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayacak çalışmaları hayata geçirmeye devam ediyoruz. Urganlı Mahallemizde ve Bostanlık Mevkisinde çiftçilerimizin ve üreticilerimizin yüzünü güldürüyor, İstasyonaltı Mahalle sakinlerimize yeni bir sosyal tesis kazandırıyoruz. Turgutlu Belediyesi olarak tüm birimlerimizle Turgutlu’muz ve hemşehrilerimiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.