#

Turgutlu Belediyesinden Ramazan Eğlencesi

Turgutlu Belediyesi, Ramazan ayında birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak. Ankara Ekin Tiyatrosu, Direklerarası adlı Tiyatro oyunu ile Turgutlu'da iki gece sahne alacak.

Turgutlu Belediyesi, Ramazan ayında birlik ve beraberlik ruhunun pekişmesi amacıyla kent genelinde düzenleyeceği birbirinden güzel etkinliklerle vatandaşlara keyifli anlar yaşatacak. Ankara Ekin Tiyatrosu, "Direklerarası '2021" adlı güldürü oyunu Turgutlu'da seyirciler ile buluşacak. İki gün boyunca Turgutlulular tiyatro gösterilerinin keyfini çıkaracak. Usta Oyuncu Cengiz Küçükayvaz’ın başrol oynadığı tiyatro oyunu, 15 Nisan Cuma günü saat 21.30'da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı'nda ve 16 Nisan Cumartesi günü saat 21.30'da Seyirtepe Tesisleri Amfitiyatro’da ücretsiz olarak sahnelenecek. Cengiz Küçükayvaz’ın yanı sıra Züleyha Karyağdı, Kirkor Dinçkayıkçı, Ercüment Güvenç, Burcu Oktav, Giray Ayla ve Miraç Bayramoğlu gibi isimlerin yer aldığı tiyatro oyunu 2 gece ücretsiz olarak sahnelenecek.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, "Pandemi nedeniyle geçtiğimiz ramazan, bir araya gelemedik, birlikte iftar yapamadık, ramazan ayımızı evlerimizde geçirdik. Bu yıl Ramazan ayı Turgutlu'muzda dolu dolu geçecek. İki gün boyunca eğlenceli ve renkli tiyatro gösterilerinin keyfini yaşayacağız. Tüm vatandaşlarımızı Ramazan eğlencelerini birlikte yaşamaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.