#

Turgutlu Belediyesinden Selvilitepe Mahallesinde 1000 m2’lik Çalışma

Turgutlu Belediyesi Selvilitepe Mahallesindeki çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında yapımına başlanan 1000 m2’lik parke taşı döşeme işlemlerinin en kısa sürede tamamlanması planlanıyor.

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda Selvilitepe Mahallesi Kuruçeşme Sokak boyunca toplamda 1000 m2’lik parke taşı döşeme çalışmaları yürütülüyor. Ekiplerce yapımına devam edilen parke taşı döşeme çalışmalarının en kısa sürede tamamlanarak Turgutlular’ın ve mahalle sakinlerinin güvenli bir şekilde kullanımlarına sunulması hedefleniyor.

Parke taşı döşeme çalışmalarının tamamlanmasının ardından Kuruçeşme Sokak yeni ve modern bir görünüme de sahip olacak.

Selvilitepe Mahallesinde yapılan parke taşı döşeme çalışması hakkında bilgi veren Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Kuruçeşme Sokakta çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Söz konusu sokağımızın tamamında 1000 m2’lik parke taşı ekiplerimizce döşeniyor. Çalışmalarımızı en kısa sürede bitireceğiz ve hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.