- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesinden Teknoloji Fakültesine Yeşil Alan Çalışması
Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi bahçesinde yeşillendirme çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise Turgutlu genelindeki bakım ve tamirat çalışmalarına devam ediyor.
Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesinde çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında Teknoloji Fakültesinin bahçesine yeşil alan yapılacak ve sonrasında oturma alanları kazandırılacak.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise Atatürk Mahallesi Meşale Sokakta bordür ve tamirat çalışması; İstasyonaltı Mahallesi Sevda Sokak, Yavuz Sokak, Nadide Sokak ve Ulubatlı Hasan Sokakta doğalgaz, internet, su ve kanalizasyon çalışmaları sebebiyle kazılan alanların tamirat çalışmalarını gerçekleştiriyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları ile ilgili açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesinin bahçesine gerçekleştirilecek olan yeşil alan ve oturma alanları ile ilgili çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ise mahallelerimizde sürdürdüğü bakım ve tamirat çalışmalarına devam ediyor. Hazırlanan program dahilinde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz” dedi.