Turgutlu Belediyesine Masa Tenisinde “Özel Başarı”

Turgutlu Belediyesi, Nevşehir’de düzenlenen Okul Sporları Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda özel başarı elde etti.

Nevşehir’de düzenlenen Okul Sporları Özel Sporcular Şampiyonası’nda masa tenisi karşılaşmaları yapıldı. Turgutlu Belediyespor tarihinde ilk kez mücadele ettiği şampiyonada önemli bir başarı elde etti. 60 sporcunun katıldığı Türkiye Şampiyonası’na Manisa İl Birincisi olarak katılan Turgutlu Belediyesporlu Harun Mağol, kendi branşında Türkiye dokuzuncusu olma başarısını göstererek Turgutlu’yu ve Manisa’yı en iyi şekilde temsil etti.

Belediyesporumuzdan gelen her başarı göğsümüzü kabartıyor”

Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Kentimizde spor ile alakalı örnek çalışmalara imza atıyoruz ve bunun meyvelerini de sporun her branşında topluyoruz. Belediyesporumuzdan gelen her başarı göğsümüzü kabartıyor. Bu sefer masa tenisi branşında oldukça anlamlı ve özel bir başarı elde ettik. Belediyesporlu oyuncumuz Harun Moğol kendi branşında Türkiye dokuzuncu olarak bizleri gururlandırdı. Oyuncumuz Harun Moğol ve antrenörümüz Özlem Tavkaya’yı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.