- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesinin Katkılarıyla Amatör Kick Boks Galası Düzenlendi
Turgutlu Belediyesinin katkılarıyla Türkiye Kick Boks Federasyonu Manisa Kick Boks İl Temsilcisi Tayfun Özcan’ın organizatörlüğünde “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Uyuşturucuya Hayır Amatör Kick Boks Galası” düzenlendi. Yarışmada dereceye giren sporculara ödüllerini Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan ile Turgutlu Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Maliz takdim etti.
Sporun her branşında yatırım ve desteklerini sürdüren Turgutlu Belediyesinin katkılarıyla amatör kick boks galası düzenlendi. Türkiye Kick Boks Federasyonu Manisa Kick Boks İl Temsilcisi Tayfun Özcan’ın organizatörlüğünde Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda gerçekleşen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99’uncu yıl dönümünün de kutlandığı “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Uyuşturucuya Hayır Amatör Kick Boks Galası”nda aynı zamanda kötü madde kullanımına karşı farkındalık yaratıldı. Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan ile Turgutlu Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Maliz, müsabakalarda dereceye giren sporculara ödüllerini takdim etti.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Belediyemizin katkılarıyla düzenlenen amatör kick boks galasında genç sporcularımızın müsabakalarını ilgiyle takip ettik. Turgutlu Belediyesi olarak sporun her alanında sporcularımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.