#

Turgutlu Belediyesinin Ürettiği Çiçekler Toprakla Buluşmaya Devam Ediyor

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin iki noktada sürdürdüğü çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu.

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Turgutlu Belediyesi Şantiyesinde yetiştirilen mevsim çiçeklerini Yavuz Sultan Selim Parkında toprakla buluşturuyor. Ekipler tarafından bir yandan da çim biçme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yavuz Sultan Selim Parkında yürütülen çalışmalarla birlikte ekipler Turgutlu Belediyesi Otoparkı’nın karşısında çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda otoparkın karşı noktasında yerleştirilecek bankamatikler için beton atma çalışmalarına ekiplerce devam ediliyor.

Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan ise Park ve Bahçeler Müdürü Önder Pala ile birlikte Yavuz Sultan Selim Parkı ve belediye otoparkının karşısında yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı. Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan ayrıca Yavuz Sultan Selim Parkında ekiplerle birlikte çiçek de ekti.

Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan ekiplerin çalışmaları ile ilgili açıklamada bulunarak, “Şantiyemizde ürettiğimiz mevsim çiçeklerin ekimini Turgutlu’muzun tüm noktalarında gerçekleştiriyoruz. Ürettiğimiz çiçekler şimdi ise Yavuz Sultan Selim Parkımızı renklendirip çehresini güzelleştiriyor. Belediyemiz otoparkının karşı tarafındaki alanda da bankamatiklerin yerleştirilmesi amacıyla beton atma çalışmaları ekiplerimiz tarafından ayrıca sürdürülüyor. Kaynaklarımızı Turgutlu’muz için kullanmaya devam edeceğiz”ifadelerini kullandı.