#

Turgutlu Belediyespor 5’te 5 Peşinde

Kadınlar Bölgesel Basketbol ligine 4’te 4 ile başlayan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı 5. hafta müsabakasında İstanbul Basketbol Feneri ile karşı karşıya gelecek. 28 Nisan Çarşamba günü İTO Yakacık Spor Salonunda oynanacak karşılaşma saat 14:00’da başlayacak.

Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi C grubunda 4’te 4 yaparak namağlup liderliğini sürdüren Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımının beşinci maçında rakibi İstanbul Basketbol Feneri olacak. Rakip takımın sahasında oynanacak karşılaşmanın başlangıç düdüğü, 28 Nisan Perşembe günü saat 14:00’da çalacak.

Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Serdar Babacan, “Deplasmanda oynayacağımız üçüncü maçımız için hazırlıklarımızı tamamladık. Her maçımızda sahada daha da güçlü ve baskın bir şekilde oyunumuzu ortaya koyuyoruz. Grubumuzdaki namağlup liderliğimiz de bu durumun en büyük ispatı. Yarınki maçımızda da galibiyet serimize bir yenisini daha ekleyerek Turgutlu’ya kazanan takım olarak döneceğimize inanıyoruz” dedi.