- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımından Altıncı Galibiyet
Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, Denizli’den galibiyetle döndü. Rakibi Cavidil Spor’u 3-2 mağlup etmeyi başaran Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı ligdeki yerini korumaya devam ediyor.
Kıran kırana geçen ve 5 sette tamamlanan maçta 22- 25, 18-25, 26-24, 25-22 ve 12-15’lik skorlarla maçı kazanan Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, sezonun altıncı galibiyetini alarak evine döndü. Turgutlu Belediyespor As Başkanı ve Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ve eşi Nazan Honaz Erkek Voleybol Takımını yalnız bırakmayarak maçı Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ile birlikte tribünden izledi.
Maçın sonunda konuşan Turgutlu Belediyespor As Başkanı ve Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Erkek Voleybol Takımımız, rakibi Cavidil Spor’u 3-2’lik skorla yenerek Turgutlumuz’a galibiyet sevinci yaşattı. Rakip sahada gösterdiği başarılı mücadeleyle altıncı galibiyetini elde eden Erkek Voleybol Takımımızı yürekten kutlarım. Ayrıca Merkezefendi Belediye Başkanımız Şeniz Doğan ve Babadağ Belediye Başkanımız Ali Atlı’ya misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Bizler de belediye başkanlarımızı Turgutlumuz’da misafir etmekten mutluluk duyarız ” dedi.