- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Hazırlıklarına Devam Ediyor
Bu sezon iddialı bir kadro kuran Kadınlar Basketbol Bölgesel Lig temsilcisi Turgutlu Belediyespor hazırlıklarına Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda devam ediyor.
Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla giren Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımında hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda Başantrenör Serdar Babacan gözetiminde çalışmalarına devam eden Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımında gözler artık Basketbol Fedarasyonuna çevrilmiş durumda. Şubat ayında liglerin büyük ölçüde başlaması bekleniyor.
Turgutlu Belediyespor’a Uzun Oyuncu Takviyesi
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol takımında sezon başında anlaşılan point guard pozisyonunda oynayan Çağla Uslu ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı. Çağla yerine Fenerbahçe altyapısında yetişen Pivot pozisyonunda oynayan Fatma Nur Şimşek ile anlaşıldı. 2017 yılında Fenerbahçe’nin gelişim takımıyla bölgesel lig şampiyonluğu da bulunan Fatma Nur son olarak Sakarya’da forma giymişti.
Takımın son durumuyla ilgili konuşan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor As Başkanı Fırat Honaz: “ Basketbol Fedarasyonundan liglerin başlamasıyla alakalı ve gruplarla ilgili açıklamaları bekliyoruz artık. Ocak sonu ya da Şubat ortalarına doğru ligin başlayacağı bilgisini aldık. Oyuncularımız ve teknik ekibimiz bu çerçevede hazırlıklarına devam ediyor. Uzun oyuncu rotasyonumuzda bir eksiğimiz vardı. Genç ve yetenekli oyuncu Fatma Nur ile bu eksiğimizi kapattık. Her pozisyon için alternatifli bir kadro kurduk. Artık liglerin başlamasını ve sezonu şampiyonlukla noktalamayı bekliyoruz.”dedi.