- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Altıncı Galibiyetin Peşinde
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, deplasmanda oynadığı üç maçın ardından rakibini kendi evinde ağırlayacak. Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımının İstanbul Panterleri ile karşı karşıya geleceği maç, 1 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00’da Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda oynanacak.
Türkiye Kadınlar Bölgesel Ligi C Grubunda oynadığı tüm maçlardan galip taraf olarak ayrılan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, rakibi İstanbul Panterleri ile ikinci kez mücadele edecek. İstanbul Panterleri ile oynadığı ilk maçı 88-49 kazanan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, rakibini bu kez kendi evinde ağırlayacak. Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda oynanacak karşılaşma 1 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacak. Maç aynı zamanda Turgutlu Belediyesinin Facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak.
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Serdar Babacan, “Deplasmanda oynadığımız üç maçın ardından yarın kendi evimizde rakibimizle mücadele edeceğiz. İlk maçımızdan itibaren artan tempomuz ve ortaya koyduğumuz başarılı hamlelerle sahadan galip olarak ayrılan taraf hep biz oluyoruz. Rakibimizle ikinci kez karşı karşıya geleceğiz. Takım olarak hazırlıklarımızı ve planlamalarımızı yaptık. Yarınki maçımızda da galip olan takımın biz olacağına inanıyoruz” dedi.