- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Son Grup Maçına Çıkıyor
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı gruptaki son maçında İstanbul Basketbol Feneri’ni konuk edecek. Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda oynanacak karşılaşma 15 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacak.
Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi C Grubunun namağlup lideri Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, gruptaki son maçında İstanbul Basketbol Feneri’ni evinde ağırlayacak. Rakibiyle oynadığı ilk karşılaşmadan 104 – 42’lik skorla galip ayrılan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı grupta oynayacağı son maçı da kazanarak 8’de 8 yapmayı hedefliyor. Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı ile İstanbul Basketbol Feneri arasındaki son karşılaşma 15 Mayıs Cumartesi Günü saat 14:00’da Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda oynanacak.
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı geçtiğimiz hafta Burhaniye Belediyespor ile oynadığı maçı da kazanarak adını 6’lı final grubuna yazdırmayı başarmıştı.
Namağlup lider olarak final grubundaki maçlara katılmak istediklerini ifade eden Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Serdar Babacan, “Sezon boyunca hırslı, motivasyonu yüksek ve seyir keyfi oldukça güzel maçlara imza attık. Sahada ortaya koyduğumuz başarılı performansların sonucunda da her maçtan galip olarak ayrıldık. Grubumuzda oynayacağımız son maçımızdan da galip olarak ayrılarak final grubundaki maçlara namağlup lider olarak katılacağımıza inanıyoruz. Tüm sezon boyunca performanslarıyla, skorlarıyla takımımızı galibiyete ulaştıran tüm oyuncularımıza teşekkür ederim” dedi.