- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımından 3E Girişim Şirketine Teşekkür Ziyareti
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Burhaniye Belediyespor karşılaşması sonrası takım sponsorlarından biri olan 3E Girişim Şirketini ziyaret etti.
Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi C Grubunda oynadığı yedinci maçında rakibi Burhaniye Belediyesporu 68-76’lık skorla yenerek bitime bir hafta kala hem liderliğini garantiledi hem de adını final grubuna yazdırdı. Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, maçın ardından 3E Girişim Şirketini ziyaret ederek galibiyet sevincini paylaştı. Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor As Başkanı Fırat Honaz ile birlikte 3E Girişim Şirketini ziyaret eden Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik ekibi işletme sahiplerinden Melih Bildiren ile bir araya geldi. Belediyespor Kadın Basketbol Takımı ziyaretleri sırasında Melih Bildiren’e takımın imzalı formasını hediye etti.
Takım sponsorlarından 3E Girişim Şirketine gerçekleştirdikleri ziyaret ile açıklama yapan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor As Başkanı Fırat Honaz, “Kadın Basketbol Takımımız ile birlikte Burhaniye Belediyespor karşılaşması sonrası takımımızın içecek sponsoru olan 3E Girişim Şirketi’ni ziyaret ederek imzalı forma hediye ettik. İşletme sahibi Melih Bildiren’e ve 3E Girişim ailesine takımımıza verdiği destek için teşekkür ederiz” dedi.