- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımından Büyük Fark: 104 - 42
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı beşinci maçında 104 – 42 gibi büyük bir farkla kazanarak namağlup liderliğini sürdürdü. Turgutlu Belediyespor’da tüm oyuncular forma şansı bulurken oyuncuların hepsinden skora katkısı da geldi.
Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi C Grubu 5. hafta maçında Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı ile İstanbul Basketbol Feneri karşı karşıya geldi. Yakacık İTO Kapalı Spor Salonunda oynanan maçta Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı rakibi İstanbul Basketbol Feneri’ni 104-42’lik büyük bir farkla mağlup etmeyi başardı. Belediyespor Kadın Basketbol Takımının tüm oyuncuları maçta süre alırken aynı zamanda skor katkısı da verdiler. Cansu Özdoğan 18 sayı atarak takımın en skorer ismi oldu. Nazlıcan Yalçındağ 14, Gamze Sena Dülegöz ve Fatma Nur Şimşek 12, Kaptan Özge Bilgin 11, Sıla Berza Bilgin ise 10 sayı atarak takımı galibiyete ulaştırdı.
Oynanan karşılaşma ve kadın basketbol takımının galibiyet serisi hakkında değerlendirmelerde bulunan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başanterönü Serdar Babacan,“Takımımız bu maçta da başarılı bir oyun ortaya koydu ve 104 – 42’lik önemli bir farkla rakip takımı yenmeyi başardı. Şampiyonluk yolunda oynadığımız her maçta sahada tüm gücümüzü ortaya koyuyor ve mücadelemizi sürdürüyoruz. Hiçbir maçımızda mağlubiyet almadan emin adımlarla yürüdüğümüz bu yolda hedefimiz namağlup liderliğimizi devam ettirmek ve sezon sonunda şampiyon olmak. Takımımızı oynadıkları bu güzel maç ve farklı skor için kutluyorum” dedi.