#

Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımının Fikstürü Belli Oldu: İlk maç 28 Mart’ta

Bu yıl şampiyonluk hedefiyle Bölgesel Ligde mücadele edecek olan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımının 2020 – 2021 fikstürü belli oldu.

Geçtiğimiz yıl kurulan ve Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde mücadele edecek Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımının rakipleri ve maç programı açıklandı.

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi C Grubunda rakipleri Çerkezköy Belediyesi, İstanbul Panterleri Spor Kulübü, İstanbul Basketbol Feneri (İBF), Burhaniye Belediyesi ile karşı karşıya gelecek Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, bir üst lige adını yazdırmak için mücadele edecek.

İlk maçların 20 – 21 Mart tarihlerinde oynanacağı Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımının ilk rakibi Çerkezköy Belediyesi olacak. Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı ile Çerkezköy Belediyesi arasındaki sezonun ilk karşılaşması 28 Mart Pazar günü, saat 14:00’da Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda gerçekleşecek.

Bu yılki transferleriyle Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımının bir üst lige yükseleceğine inançların tam olduğunu belirten Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Turgutlu Belediyespor As Başkanı Fırat Honaz, “Erkek Voleybol Takımımızın başarısının ardından, Kadın Basketbol Takımımızın da bu yılki transferlerimizle bir üst lige yükseleceklerine inanıyoruz. Sezon boyunca Kadın Basketbol Takımımızın şampiyonluk hedefi ve heyecanını hep birlikte paylaşacağız. Hedefimiz bir üst ligde Turgutlumuzu temsil etmek olacak” dedi.

Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımının 2020-2021 fikstürü şu şekilde:

1. Hafta Bay

2. Hafta Turgutlu Belediyesi – Çerkezköy Belediyesi

3. Hafta İST. Panterleri – Turgutlu Belediyesi (31 Mart Çarşamba)

4. Hafta Turgutlu Belediyesi – Burhaniye Belediyesi (4 Nisan Pazar)

5. Hafta İ.B.F – Turgutlu Belediyesi

7. Hafta Çerkezköy Belediyesi – Turgutlu Belediyesi

8. Hafta Turgutlu Belediyesi – İST. Panterleri

9. Hafta Burhaniye Belediyesi – Turgutlu Belediyesi

10. Hafta Turgutlu Belediyesi – İ.B.F