- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Galibiyet Serisini Bozmadı
Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı TVF Kadınlar 2. Liginde oynadığı beşinci maçında rakibi Rota Koleji’ni 3-1 yendi.
TVF Kadınlar 2. Liginde ilk kez mücadele eden Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, galibiyet serisine bir yenisi daha ekledi. Ligin beşinci haftasında Rota Koleji ile karşı karşıya gelen Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 25-27, 25-23, 16-25 ve 16-25’lik skorlarla rakip takımın sahasından galip ayrılmayı başardı.
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımının rakibi Uludağ Basket NBSD oldu
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı ise TKBL’nin dokuzuncu hafta maçlarında Uludağ Basket NBSD Takımını konuk etti. Kıran kırana geçen mücadelede Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı 52-49’luk skorla sahadan mağlup olarak ayrıldı.
Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcıları takımları yalnız bırakmadı
Hafta sonu oynanan karşılaşmalarda Kadın Basketbol ve Kadın Voleybol Takımlarını yalnız bırakmayan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın; Eşi Sabriye Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser, Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu ile birlikte maçları tribünden takip etti.
Dördüncü galibiyetlerinden dolayı mutlu olduklarını ve takım olarak bir sonraki maça odaklandıklarını belirten Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Erdal Kurç, “Ligdeki beşinci maçımızda dördüncü galibiyetimizi elde ettik. Temposu yüksek bir maçın ardından evimize galibiyetle döndüğümüz için mutluyuz. Takım olarak bir sonraki maçımıza odaklanmış durumdayız. Galibiyet serimizi hiç bozmadan yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.
“Her iki takımımızla gurur duyuyoruz”
Turgutlu Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Çetin Akın ise “Kadın Basketbol ve Kadın Voleybol Takımlarımız büyük emeklerle mücadelelerine devam ediyor. Her iki takımımızla da gurur duyuyor ve onlara sonuna kadar inanıyoruz” dedi.