- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımına Moral Kahvaltısı
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik ekibiyle kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Çetin Akın ilk kez Bölgesel Ligde mücadele edecek olan Belediyespor Kadın Voleybol Takımına başarılar diledi.
Tarihinde ilk kez Bölgesel Ligde rakipleriyle karşı karşıya gelecek Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı,10 – 12 Haziran tarihlerinde oynayacağı grup maçları öncesinde Başkan Çetin Akın ile kahvaltı etkinliğinde buluştu. Orta Park Kafetarya’da düzenlenen etkinliğe Başkan Çetin Akın ile Belediyespor Kadın Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik ekibinin yanı sıra Başkan Yardımcıları Evren Erbaş Ser, Mithat Erden ve daire müdürleri katıldı.
Oynayacağı grup maçlarında takıma başarılar dileyen Başkan Çetin Akın, “Turgutlu’da sporla ilgili gerçekten çok ciddi işler yapmaya başladık. Galibiyetlerin ve madalyaların kazanılması da bizi daha çok heyecanlandırıyor ve hırslandırıyor. Biz bütün gençlerimize ve çocuklarımıza ‘önce sizin sağlığınız önemli’ diyoruz. Sonrasında inandığınız zaman zaten başarı da beraberinde geliyor. Kadın Voleybol Takımımızın güzel bir maç serisi ortaya koymasını temenni ediyorum. Bölgesel Ligdeki mücadelenizde hepinize yürekten başarılar diliyorum” dedi.