#

Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımının Fikstürü Belli Oldu: İlk Maç 31 Ekim’de

Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımının ilk kez yer alacağı Kadınlar 2. Liginin 2021 – 2022 fikstürü belli oldu. Maç takviminin açıklanmasının ardından Kadın Voleybol Takımı hazırlıklarına başladı.

Tarihinde ilk kez Kadınlar 2. Liginde mücadele edecek olan Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımının maç takvimi ve programı açıklandı.

Kadınlar 2. Lig 9. Grubunda oynayacak olan Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımının rakipleri ise Torbalı Belediyespor, Akhisargücü Spor Kulübü, Altekma, Akhisar Belediyespor Kulübü, Rota Koleji, Seramiksan, Salihli Belediyespor olacak. Kadınlar 2. Lig mücadelesi 31 Ekim Pazar günü başlayacak. Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, ilk maçını 31 Ekim Pazar günü Torbalı Belediyespor ile oynayacak.

Kadın Voleybol Takımı çalışmalara başladı

Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı 2. Ligin başlamasına sayılı günler kala çalışmalarına başladı. Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Başanterönürü Erdal Kurç ve Yardımcı Antrenör Yener Baştürk yönetiminde yoğun bir antrenman programıyla 2. Lig mücadelesine hazırlanan Kadın Voleybol Takımı oyuncularının hedefi ise mutlak galibiyet.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz, “Kadınlar 2. Ligi heyecanını yaşayacak olan Kadın Voleybol Takımımıza sonuna kadar güveniyor ve başarılı bir sezon geçireceklerine inanıyoruz. Genç, donanımlı ve tecrübeli bir takım kurduk. Kadın Voleybol Takımımızın oynayacağı her karşılaşmada Turgutlu’muzu en iyi şekilde temsil edeceğini biliyoruz. Takımıza şimdiden başarılar diliyor, sakatlıkların yaşanmayacağı güzel bir sezon geçirmelerini diliyorum” dedi.

Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımının 2021 – 2022 fikstürü şu şekilde:

1.Hafta (31 Ekim 2021 Pazar)

Turgutlu Belediyespor – Torbalı Belediyespor

2. Hafta (7 Kasım 2021 Pazar)

Turgutlu Belediyespor – Akhisargücü

3.Hafta (14 Kasım 2021 Pazar)

Turgutlu Belediyespor – Altekma

4.Hafta (21 Kasım 2021 Pazar)

Turgutlu Belediyespor – Akhisar Belediyespor

5.Hafta (28 Kasım 2021 Pazar)

Turgutlu Belediyespor – Rota Koleji

6.Hafta (5 Aralık 2021 Pazar)

Turgutlu Belediyespor – Seramiksan

7.Hafta (12 Aralık Pazar)

Turgutlu Belediyespor – Salihli Belediyespor