#

Turgutlu Belediyespor, Karacabey’i 3-0 ile Geçti

Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı deplasmanda oynadığı maçta rakibi Karacabey Belediyespor’u 3-0 yenerek on ikinci galibiyetini elde etti.

Bu yıl 2. Ligde başarılı bir sezon geçiren Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 20. Haftada rakibi Karacabey Belediyespor ile karşı karşıya geldi. Rakip takımın evinde oynanan maçta Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, 22 - 25, 23 - 25 ve 21 - 25’lik skorlarla Karacabey Belediyespor’u 3-0 mağlup etmeyi başardı.

Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligin 21. Haftasında Cavidil Spor’u kendi evinde ağırlayacak. Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda oynanacak maç 27 Şubat Cumartesi günü, saat 14:00’da başlayacak.

Erkek Voleybol Takımıyla gurur duyduklarını belirten Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Turgutlu Belediyespor As Başkanı Fırat Honaz, “Bursa’dan galibiyetle dönen Erkek Voleybol Takımımızı kutluyor, bu hafta oynayacakları maçı da kazanarak Turgutlumuza bir galibiyet sevinci daha yaşatacaklarına inanıyorum” ifadelerini kullandı.