#

Turgutlu Belediyespor Takımları Deplasman Mücadelesine Çıkacak

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin 10. hafta maçlarında Tourism X Boğaziçi Basketbol Takımı’nın evine konuk olacak. Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı ise Akhisargücü’ne karşı mücadele edecek.

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı İstanbul deplasmanına çıkmaya hazırlanıyor. Kadın basketbol takımı, ligdeki 10’uncu maçını Tourism X Boğaziçi Basketbol Takımı ile oynayacak. İki takımın mücadelesi 18 Kasım Cuma günü saat 17:00’da Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi’nde yaşanacak. Maç Türkiye Basketbol Federasyonunun (TBF) Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Kadın Voleybol Takımının rakibi Akhisargücü olacak

TVF Kadınlar 2. Ligi’nde 6 haftayı geride bırakan Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı Akhisargücü ile karşı karşıya gelecek. Akhisar’da oynanacak karşılaşma 19 Kasım Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacak.

Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Kadın basketbol ve voleybol takımlarımızın hafta sonu oynadıkları maçlarda ne yazık ki istediğimiz sonuçları alamadık. Bu hafta her iki takımımız da deplasmanda mücadele edecek. Takımlarımıza karşılaşmalarında yürekten başarılar diliyorum” dedi.