#

Turgutlu Belediyespor’da Hedef Galibiyet

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, 9 Aralık Cuma günü Karşıyaka Çarşı Koleji’nin sahasına konuk olacak. Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı ise 10 Aralık Cumartesi günü rakibi Seramiksan ile ikinci kez karşı karşıya gelecek.

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) 13. hafta maçını Karşıyaka Çarşı Koleji ile oynayacak. Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu’nda yaşanacak mücadele, 9 Aralık Cuma günü saat 14:00’da başlayacak. Maç, aynı zamanda Türkiye Basketbol Federasyonu’nun (TBF) Youtube hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Turgutlu’nun iki temsilcisi karşı karşıya gelecek

Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, TVF Kadınlar 2. Ligi’nin 10. haftasında Seramiksan ile mücadele edecek. Ligde ikinci kez Turgutlu derbisinin yaşanacağı karşılaşma, 10 Aralık Cumartesi günü saat 14:00’da Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak.

Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, sezonun ilk maçında karşı karşıya geldiği Seramiksan’ı 3-2 yenerek maçın galibi olmuştu.

Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Kadın basketbol ve kadın voleybol takımlarımız mücadelelerine devam ediyor. Her iki takımımızın haftayı galibiyetle kapatacağına inanıyorum. Takımlarımıza rakipleri karşısında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.