#

Turgutlu Belediyesporlu Beş Sporcu Milli Takım Kampında

Turgutlu Belediyespor U16 Hentbol Takımından beş sporcu Türkiye Hentbol Federasyonu’nun davetlisi olarak milli takım kampına davet edildi.

Sporda birbiri ardına başarılar kaydeden Turgutlu Belediyespor’da milli takım heyecanı yaşanıyor. Karadağ’da 18-24 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Akdeniz Hentbol Konfederasyonu Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Hentbol 16 Yaş Altı Kadın Milli Takımı’nın hazırlık kampı kadrosuna Turgutlu Belediyespor’dan beş sporcu davet edildi. Türkiye Hentbol Federasyonu’nun davetlisi olarak 14-16 ve 17-19 Mart tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan hazırlık kampına Betül Yılmaz, Irmak Karataş, Şeyma Çaygeçen, Beray Akman ve Ceyda Kermen davet edildi.

Hazırlık kampının ardından şampiyonaya katılacak ana kadro belirlenmiş olacak.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz, “Turgutlu Belediyespor Ailesi olarak gurur duyduğumuz bir başarıya daha imza attık. Beş kadın sporcumuz Türkiye Hentbol Federasyonu davetlisi olarak milli hazırlık kampına katıldı. Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.