- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesporlu İki Sporcu Avrupa Şampiyonası Yolunda
Turgutlu Belediyespor Hentbol Takımı altyapısında yetişen iki sporcu Yıldız Milli Kadın Hentbol Takımı Kampına katılmaya hak kazandı. Ağustos ayında gerçekleşecek Avrupa Şampiyonası öncesinde düzenlenen kampın sonunda Turgutlu Belediyesporlu oyuncular ilk 20’ye girebilirse şampiyonada Türkiye’yi temsil edecekler.
Turgutlu Belediyespor altyapısının iki başarılı sporcusu Elif Küçükcankurtaran ile Rabia Er, Yıldız Milli Kadın Hentbol Takımı Kampına katılarak 7-15 Ağustos tarihlerinde Litvanya'nın Klaipeda şehrinde düzenlenecek olan 2021- 17 Yaş Yıldız Kadınlar Avrupa Şampiyonası'na hazırlanıyor. Turgutlu Belediyespor altyapısında yetişen, şu anda Anadolu Üniversitesi GSK’de forma giyen Rabia Er ve Araç Belediyespor SK oyuncusu Elif Küçükcankurtaran, kampa katılan 46 sporcu içerisinde ilk 20’ye seçilmek ve Avrupa Şampiyonası’nda yer almak için mücadelesini ortaya koyacak.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz, “Altyapımızda yetişen, Eskişehir ve Kütahya takımlarında forma giyen genç sporcularımızın kamp sürecini başarılıyla tamamlamalarını temenni ediyorum. İnanıyorum ki sporcularımız kamp sonucunda ilk 20 sporcu içerisinde yer alarak Litvanya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’nda Turgutlu’muzu ve ülkemizi temsil edecekler. Genç sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.