- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor’un Potadaki Rakibi Fenerbahçe Gelişim Olacak
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) 7. hafta karşılaşmalarında Fenerbahçe Gelişim ile karşı karşıya gelecek. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma 30 Ekim Pazar günü saat 16:15’te başlayacak.
TKBL 2022-2023 sezonunda 6 haftayı geride bırakan Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımının bu haftaki rakibi Fenerbahçe Gelişim olacak. Geçtiğimiz hafta Kırklareli Basketbol Takımı ile mücadelesinde 85-69 mağlup olan Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, kendi evinde oynayacağı maçta galibiyet parolasıyla sahada tüm gücüyle mücadele edecek.
Turgutlu Belediyespor-Fenerbahçe Gelişim maçı 30 Ekim Pazar günü Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak. Girişlerin ücretsiz olacağı karşılaşma saat 16:15’te başlayacak.
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Gökhan Aşıcı, “Fenerbahçe Gelişim Takımı ile oynayacağımız maç bizim için oldukça önemli. Ligde ne yazık ki istediğimiz sonuçları alamıyoruz. Bu maçta ise bu durumu değiştirmek ve sahadan galip olarak ayrılmamız için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz. Tüm taraftarlarımızı ve Turgutlu halkını pazar günkü maçımıza davet ederek takımımıza destek olmaya çağırıyoruz” ifadelerini kullandı.
Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Manisa’nın tek kadın basketbol takımı olan Kadın Basketbol Takımımıza 30 Ekim Pazar günü rakibi Fenerbahçe Gelişim takımına karşı oynayacağı müsabakada başarılar diliyorum. Takımımızın gücü, moral ve motivasyonu için hemşehrilerimizin desteği çok önemli. Bu sebeple tüm halkımızı maçımızı izlemeye gelerek takımımıza destek olmaya davet ediyorum” dedi.