- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor’un Potadaki Rakibi HDI Sigorta Yalova VIP
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı TKBL’nin 23. hafta maçını HDI Sigorta Yalova VIP ile oynayacak. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda gerçekleşecek karşılaşma 26 Şubat Cumartesi günü 14:30’da başlayacak.
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, HDI Sigorta Yalova VIP Takımı ile ikinci kez karşı karşıya gelecek. TKBL’de 23. hafta mücadelesinin yaşanacağı müsabakada Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, rakibini evinde konuk edecek. Turgutlu Belediyespor – HDI Sigorta Yalova VIP mücadelesi 26 Şubat Cumartesi saat 14:30’da Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak.
Turgutlu Belediyespor Botaş Gelişim mücadelesi kıran kırana geçti
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı ile 2 mağlubiyetle TKBL’de ikinci sırada yer alan, ligin güçlü ve iddialı takımlarından biri olan Botaş Gelişim arasında oynanan maçta son dakikaya kadar başa baş mücadele yaşandı. Son çeyrekte 53-53 beraberliğin sağlandığı karşılaşmanın uzatma dakikalarında Botaş Gelişim 57-54 öne geçerek maçın galibi oldu.
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Gökhan Aşıcı, “Takım olarak yoğun bir hafta geçiriyoruz. Botaş Gelişim Takımı ile son ana kadar başa baş gittiğimiz mücadeleyi son saniyelerde kaybettik. Şimdi ise cumartesi günü HDI Sigorta Yalova VIP Takımı ile oynayacağımız maça odaklanmış durumdayız. Her maçımızda olduğu gibi cumartesi günü de sahada en iyi şekilde mücadelemizi sürdürerek kendi sahamızda kazanmayı istiyoruz. Tüm taraftarlarımızı maçımıza davet ediyoruz” şeklinde konuştu.