- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Bir Kez Daha Gönül Sofralarında Buluştu
Turgutlu Belediyesi tarafından Ramazan ayında geleneksel hale getirilen “Mübarek Ramazan Ayında Gönül Sofrasında Buluşalım” yardım kampanyasıyla beş bin adet erzak ve sıcak yemek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.
Turgutlu Belediyesinin, yardımlaşma ve paylaşmanın ayı olan Ramazan ayında gönül sofralarını büyütmeyi amaçladığı ve üç yıldır olduğu gibi bu Ramazan ayında da hayata geçirdiği “Mübarek Ramazan Ayında Gönül Sofrasında Buluşalım” isimli yardım kampanyasıyla beş bin ailenin erzak ve sıcak yemek ihtiyacı karşılandı. Hayırseverlerin destekleriyle büyüyen ve Ahbap Derneğinin de erzak bağışıyla destek olduğu kampanyada gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşılarak Ramazan ayını bereketi tüm Turgutlu’da yaşanmış oldu.
Başkan Çetin Akın: “Biz büyük bir aileyiz”
Yardım kampanyasıyla gönül sofralarının bir kez büyüdüğünü ifade eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Üç yıldır geleneksel hale getirdiğimiz yardım kampanyamızla beş bin ailemizin sofrasını, aşını paylaşmaktan mutluluk duyduk. Kampanyamıza destek veren ve büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha gösteren tüm hayırseverlerimize ve Ahbap Derneğine çok teşekkür ederim. Tüm hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, bayramın sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde yaşanmasını diliyorum” dedi.