- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu, Cumhuriyet Bayramı’na Hazırlanıyor
Turgutlu Belediyesi gerçekleştirdiği çalışmalarla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na sayılı günler kala hazırlıklarını sürdürüyor. Bu kapsamda 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda boyama çalışmaları ekipler tarafından gerçekleştirildi.
Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Cumhuriyet Bayramı hazırlıkları kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda yer alan heykellerin boyama çalışmalarını gün içerisinde tamamladı. Ekipler 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’ndaki çalışmaların yanı sıra Urganlı Mahallesi Duygu Sokağa yeni bir çocuk oyun grubu ve oturma alanları kazandırdı.
Fen İşleri Müdürlüğü ise program doğrultusunda yol yenileme ve düzenleme çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Söz konusu çalışmalar doğrultusunda Güney Mahallesinde 1000 m2’lik parke taşı döşemesi tamamlandı. Dalbahçe, Osmancık, Yayla, Derbent, Kayrak ve Çepnibektaş Mahallelerindeki arazi yolları üzerinde yol düzenleme çalışmaları da ekiplerce gerçekleştirildi.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Cumhuriyet Bayramımızın 98. yılına sayılı günler kala ekiplerimiz hazırlık çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. Bununla birlikte kırsal mahallelerimizde yol düzenleme ve parke taşı döşeme çalışmalarımızı tamamlayarak vatandaşlarımızın yaşadığı sorunları büyük bir ölçüde ortadan kaldırdık. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ise Urganlı Mahallemiz Duygu Sokakta yeni çocuk oyun grubunun yapımını tamamlayarak çocuklarımızın yüzünü güldürdü. Turgutlu’muzun ihtiyacı olan tüm çalışmalarımızı hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.