Turgutlu Potada ve Filede Çifte Heyecan Yaşayacak

Turgutlu Belediyesi Voleybol Basketbol Takımı, Akhisar Belediyespor’u;Trippters.com Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı ise 01 Adana Basketbol Takımı’nı kendi sahasında ağırlayacak. Karşılaşmalar 19 Kasım Pazar günü ile 20 Kasım Pazartesi günü Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak.

Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı TVF Kadınlar 2. Liginin 9. Hafta maçında Akhisar Belediyespor’u evinde konuk edecek. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak müsabaka 19 Kasım Pazar günü saat 14:00’da başlayacak. Trippters.com Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı’nın Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) 10. hafta karşılaşmalarında rakibi 01 Adana Basketbol Takımı olacak. Trippters.com Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı-01 Adana Basketbol maçı 20 Kasım Pazartesi günü saat 17:45’de Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak. Maçlara girişler ücretsiz olacak.

Takımlara destek olmak isteyen sporseverler için ücretsiz servis hizmeti de sağlanacak. 19 Kasım Pazar günü 13:30’da, 20 Kasım Pazartesi günü ise 17:30’da Belediye Hizmet Binası önünden kalkacak servis araçları, maç bitiminin ardından Yıldırım Beyazıt Spor Salonu önünden hareket edecek.

Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “ Kadın Basketbol ve Voleybol Takımlarımıza bu hafta oynayacakları maçlarda başarılar diliyorum. Umuyorum ki bu hafta çifte galibiyet alacağımız bir hafta olur. Tüm hemşehrilerimizi maçlarımıza gelerek takımlarımıza destek olmaya davet ediyorum” dedi.