- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Şampiyonu Karşılamaya Hazır
Turgutlu Belediyesi, 2. Lige yükselmek için kıran kırana mücadele eden ve Karşıyaka ile dün gerçekleşen Play – Off Final maçı sonucunda şampiyon olan Turgutlusporu karşılamak için hazırlıklarını tamamladı.
Antalya’da şampiyonluk kupasını kaldırarak taraftarlarına ve tüm Turgutlulara şampiyonluk sevinci yaşatan Turgutluspor bu akşam 20:30’da Turgutlu’da olacak. Turgutluspor ekibi ile birlikte Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve tüm Turgutlu halkı şampiyonluk kupası ile birlikte şehir turu atacak. Şampiyonluk kutlamalarından önce ise Atatürk Bulvarının birçok noktasına Turgutluspor Bayrakları asılarak hazırlıklar tamamlandı.
Şampiyonluk kutlamaları ile ilgili açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, kutlamalar sırasında havai fişek kullanılmaması, maske kullanımı ve sosyal mesafe kurallarına riayet edilmesi ricasında bulunarak “Antalya’da şampiyonluğa ulaşarak 2. Lige yükselen Turgutlusporumuz ile birlikte 20:30’da Turgutlu’da olacağız ve şampiyonluk kupasıyla birlikte şehir turu atacağız. Kutlamalarımız sırasında havai fişek kullanılmamasını ve sosyal mesafe ile maske kurallarına uyulmasını hemşehrilerimizden rica ediyorum. Şampiyonluk kutlamamıza tüm hemşehrilerimi davet ediyorum” ifadelerini kullandı.