Turgutlu Sokağı İçin Sevkiyat Hız Kesmeden Devam Ediyor

Depremin yaralarını sarmaya çalışan Turgutlu Belediyesi, hayırsever ve belediye işbirliği ile konteyner sevkiyatına devam ediyor. Adıyaman’da kurulacak konteyner kent içinde yer alacak Turgutlu Sokağı için bölgeye sevkiyat hız kesmeden sürüyor.

Turgutlu Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneğinin projeye katkı sunduğunu ifade eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın çalışmaları yakından takip ediyor. Turgutlu Sokağı için belediye imkanlarının yanı sıra iş dünyasıyla da görüşmelerini sürdüren Başkan Akın, bağışçılarla toplantılar yapıyor.

Bölgeye çok sayıda konteyner sevkiyatı yaptıklarını ifade eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Sağduyumuzu acı haberi aldığımız andan itibaren gösterdik. 100’ün üzerinde TIR sevkiyatı sağladık, ihtiyaçları listelerine yönelik sevkiyatlarımızı devam ettirdik. Kendi imkanlarımızın yanı sıra bağışçılarımızla da temas halindeyiz. Belediyemize direkt katkı sunan isimlerin yanında iş dünyasının temsilcileri de projeye destek oluyor. Turgutlu Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneğimizde bölgeye sevk edilmek üzere konteyner projesine katkı sundu. Sanayicilerimiz yaptıkları bağışlarla projemiz hızla devam ediyor. İlk günden bu yana tek yürek olan Turgutlulu hemşehrilerime ve Turgutlu Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneğine gösterdikleri sağduyu dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.