#

Turgutlu Yardım Elini Depremzedelere Uzatıyor

Turgutlu Belediyesi, Turgutlu Kaymakamlığı ve AFAD tarafından Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve pek çok ilde de hissedilen deprem sonrasında yardım kampanyası başlatıldı. Acil ihtiyaç listesinde yer alan, kullanılmamış ve yeni olan battaniye, bot, mont, atkı, bere, çorap, termal içlik, kazak, kadın pedi, ıslak mendil, el feneri, pil, uyku tulumu, tüplü ısıtıcı, çocuk bezi, bebek maması, yatak, büyük minderden oluşan yardım malzemeleri, Orta park Saat Kulesi önünde kurulan toplama alanından teslim alınacak.

Turgutlu Belediyesi, Turgutlu Kaymakamlığı ve AFAD ortaklığında başlatılan yardım kampanyasında acil ihtiyaç listesinde yer alan, kullanılmamış ve yeni olan battaniye, bot, mont, atkı, bere, çorap, termal içlik, kazak, kadın pedi, ıslak mendil, el feneri, pil, uyku tulumu, tüplü ısıtıcı, çocuk bezi, bebek maması, yatak, büyük minderden oluşan yardım malzemeleri, Orta park Saat Kulesi önünde kurulan toplama alanında toplanacak. Söz konusu yardım malzemeleri bölge halkına gönderilecek.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Bugüne kadar yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen Turgutlu halkı olarak depremzedelerimizin yanında oluyoruz. Yardım etmek isteyen hemşehrilerimden ihtiyaç listesinde yer alan kullanılmamış ve yeni malzemeleri Orta Park Saat Kulesi önünde kurulan toplama alanına getirmelerini rica ediyorum. Bu felaketi birlikte atlatacağız. Allah yardımcımız olsun...” dedi.