#

Turgutlu Zabıtası Pazar Yerlerinde Denetimlerini Sürdürüyor

Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşların güvenli ve huzurlu bir şekilde alışveriş yapması için Pazartesi Pazarında işgal ve seyyar satıcılara yönelik denetimlerini gerçekleştirdi.

Turgutlu Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri pazar yerlerindeki denetimlerine devam ediyor. Yol ve kaldırım işgali ile seyyar satıcılara yönelik kontrollerini eşzamanlı olarak sürdüren ekipler, Pazartesi Pazarı ve çevresinde denetimlerini yaptı. Araç ve yaya güvenliğini sağlamak aynı zamanda haksız kazancın önüne geçmek amacıyla yürütülen denetimlerde ilgili kanun ve mevzuatlara uygun olarak satış yapmayan şahıslar hakkında gerekli resmi işlemler ekipler tarafından uygulandı.

Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Kızıl, “Ekiplerimiz her hafta olduğu gibi bu hafta da vatandaşlarımızın yoğun olarak alışveriş yaptıkları Pazartesi Pazarı ve çevresinde denetimlerini titizlikle gerçekleştirdiler. Vatandaşlarımızın sorunsuz şekilde alışverişini tamamlamaları aynı zamanda haksız kazancın yaşanmaması adına pazar yerlerindeki denetim ve kontrollerimize aksatmadan devam edeceğiz” şeklinde konuştu.