#

Turgutlu’da Cumhuriyet Coşkusu Fatma Turgut ile Yaşanacak

Turgutlu Belediyesi Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamaya hazırlanıyor. İki gün boyunca sürecek etkinlikler kapsamında ünlü sanatçı Fatma Turgut, 28 Ekim Perşembe günü muhteşem bir konsere imza atacak. 29 Ekim Cuma günü düzenlenecek Cumhuriyet Korteji ile de Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusu doyasıya yaşanacak.

Turgutlu Belediyesi Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıl dönümünü iki özel etkinlikle kutlayacak. Ünlü sanatçı Fatma Turgut, vereceği konserle Cumhuriyet coşkusunu başlatacak. 29 Ekim Cuma günü gerçekleşecek Cumhuriyet Korteji ile Cumhuriyet Bayramı, Turgutlu’ya yakışır şekilde kutlanacak. Fatma Turgut en sevilen şarkılarını 28 Ekim Perşembe günü saat 20:30’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda seslendirecek. Cumhuriyet Korteji ise 29 Ekim Cuma günü Koza Park Alanı önünden saat 19:00’da başlayacak.

Tüm Turgutlu halkını Cumhuriyet konseri ve kortej yürüyüşüne davet eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Cumhuriyet Bayramımızın 98. Yıl dönümünü meydanlarımızda ve sokaklarımızda Turgutlu’muza yakışır bir şekilde kutlayacağız. Tüm hemşehrilerimizi Cumhuriyet konserimize ve kortej yürüyüşümüze katılmaya, Cumhuriyet coşkumuzu hep birlikte yaşamaya davet ediyorum” dedi.