- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu’da Yol Düzenleme ve Tamirat Çalışmaları Devam Ediyor
Turgutlu Belediyesi Kabaçınar Mahallesindeki arazi yolları üzerinde düzenleme çalışmalarını gerçekleştirdi. Bununla birlikte kent genelindeki tamirat çalışmalarına da program dahilinde devam ediliyor.
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kabaçınar Mahallesinde arazi yollarını düzenleme çalışmalarını tamamladı. Çalışmalar kapsamında çiftçiler başta olmak üzere mahalle sakinlerinin sıklıkla kullandıkları arazi yolları daha güvenli ve daha düzenli bir hale getirildi.
Arazi yollarındaki çalışmalarla birlikte merkez ve kırsal mahallelerde de çalışmalarını yürüten Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Çatalköprü Mahallesinde parke taşı hazırlık; Ergenekon Mahallesi Osman Sümer, İlker ve Ethem Kaya Sokaklarda ise bordür taşı döşeme çalışmalarına başladı.
Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan,”Çiftçilerimiz ve mahalle sakinlerimizin sorunlarını ortadan kaldıracak çalışmalarımızı aksatmadan hayata geçiriyoruz. Kabaçınar Mahallemizde bulunan arazi yollarımızı düzenli ve güvenli bir hale getirdik. Ekiplerimiz merkez ve kırsal mahallerimizde ise çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Turgutlu’muzu daha güzel bir kent haline getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.